OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER - ENERGETIKA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vynikající komunikační schopnosti, jste flexibilní a máte rádi, když je vaše práce za vámi vidět? Chcete využívat denně anglický jazyk? Hledáte zaměstnání, kde se budete moci rozvíjet a nasbírat velkou škálu zkušeností? Staňte se součástí společnosti, která se specializuje na diagnostiku a opravy vysokotlakých potrubních systémů! OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER - ENERGETIKA (45 000 Kč + odměny)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní péče o stávající zákazníky, hledání nových technických řešení a technologií, případná akvizice nových obchodních partnerů
  • zodpovědnost za kompletní realizaci obchodního případu, včetně podpory realizační fáze
  • prezentace, nabídka stávajících produktů a služeb společnosti
  • zpracování obchodních a cenových nabídek
  • komunikace se zahraničními dodavateli (Anglie, Amerika, Belgie, ...)

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (obor strojírenství, stavebnictví - velkou výhodou)
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka - využití na denní bázi (mail, telefon, Skype)
  • znalost MS Office (Outlook, Word, Power Point a Excel - tabulky, grafy, ceníky.. )
  • orientaci v administrativě, ekonomice a základech marketingu

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. mzdu + odměny
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • odborné zaškolení (možnost být 1 týden v Belgii u dodavatele - dle domluvy)
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Brno - Technologický park