SKLADNÍK ELEKTRO - 1 SMĚNA (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s prací ve skladu a platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6? Rádi byste pracovali na jednu směnu? Jste spolehlivý a manuálně zručný člověk? Pak zašlete svůj životopis a získejte práci jako SKLADNÍK ELEKTRO!

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Příjem zboží a kontrola dle přepravního listu
  • Zařazení zboží na sklad
  • Příprava a balení zboží k expedici
  • Servis elektro zařízení
  • Montáž a demontáž jednoduchých sestav

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 podmínkou
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Průkaz VZV výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Klouzavý začátek a konec pracovní doby
  • Stravenky
  • Služební mobil
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno