KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření a orientujete se v oblasti slaboproudé elektroniky? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a vítáte možnost být částečného zaškolování v Německu? Chcete koordinovat průběh celého projektu od vývoje, přes zkušebnu až k finální fázi? Jste komunikativní osobnost s aktivním přístupem, která se nebojí zodpovědnosti? Zašlete nám Váš životopis! Vývojová společnost působící v okrese Mladá Boleslav, hledá do svých řad kandidáta na pozici KOORDINÁTOR PROJEKTŮ -AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Řízení vývojových projektů v oblasti automotive
  • Organizace jednotlivých oddělení
  • Odpovědnost za nákladovost, kvalitu a dodržování termínů u jednotlivých fází
  • Komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Orientaci v oblasti slaboproudé elektroniky
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní využití
  • Komunikativnost a silné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení v Německu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v okrese Mladá Boleslav