TECHNICKÝ OBCHODNÍK S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technicky zdatný obchodník tělem i duší? Chcete být součástí společnosti, kde získáte zajímavé know-how? Domluvíte se perfektně anglicky? Neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Dynamická, neustále se rozvíjející společnost s mezinárodní technologií, příjme zkušeného parťáka/parťačku na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající portfolio zákazníků v rámci ČR, případná akvizice nových obchodních partnerů
  • zodpovědnost za kompletní realizaci obchodního případu
  • prezentace stávajících produktů společnosti
  • zpracování cenových kalkulací
  • jednání se zahraničními dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - využití na denní bázi, další jazyk výhodou
  • znalost MS Office
  • chuť řešit technické věci, profesionální vystupování

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. mzdu + odměny
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • odborné vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Brno