SMĚNOVÝ MISTR - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

37000 - 45000 Kč

Hledáte aktivně práci nebo jen přemýšlíte o profesní změně? Je pro Vás prioritou dosažený výkon, profesionalita a zaměřujete se na oblast strojíreství? Rád byste prakticky využil své zkušenosti a využil nové zajímavé přiležitosti? Pak čtěte dál! Významná strojírenská společnost přijme nového kolegu na pozici: SMĚNOVÝ MISTR - STROJÍRENSTVÍ (37 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na organizování výroby
  • vedení a hodnocení pracovníků
  • tvorba výrobních plánů
  • spolupráce s oddělením logistiky
  • řešení reklamací od zákazníků
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření podmínkou
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz 12h směny)
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 13. plat, roční a měsíční odměny
  • bonusy za nepřetržitý provoz a přesčasy
  • týden dovolené navíc
  • firemní stravování, penzijní připojištění
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Třebíčsko