BAJNÝ ATLASSIANSKÝ SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi jedním z mála bývalých obyvatel Atlantidy? Konkrétně tedy členem Atlassianské kasty, která se starala o administraci a byla součástí infrastrukturního týmu bájného města? Chceš své umění Atlassianu praktikovat dál? Máš osvojené čtyři základní pilíře tohoto umění – Confluence, Jira, BitBucket a Bamboo? Tak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a staň se Atlassianským specialistou!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování bezpečnosti Atlassianského prostředí
  • Podpora serverů a sítí
  • Podpora virtualizace (instalace, konfigurace, monitoring)
  • Administrace Atlassian nástrojů

Co požadujeme?

  • Expertízu v oblasti Atlassianu
  • Zkušenosti s virtualizačními nástroji
  • Dobré dovednosti v oblasti Windows a Linux
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chuť občas se podívat po Evropě či po světě.

Co nabízíme?

  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Bonus k platovému ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.