SPECIALISTA PŘÍPRAVY CENÍKŮ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte analytické myšlení? Vyznáte se v oblasti analýzy dat, cenotvorby či controllingu? Chcete se podílet na zahraničních projektech a být podporou marketingového i obchodního oddělení? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou velkých technických celků hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA PŘÍPRAVY CENÍKŮ s AJ Praha (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza a optimalizace již nastavených cen produktů
  • příprava a kontrola cenových nabídek produktů
  • podílení se na kalkulacích nových technicky zaměřených projektů
  • podpora obchodního a marketingového týmu
  • podílení se na tvorbě produktových katalogů
  • sledování cen na trhu u svěřeného portfolia
  • zpracovávání zákaznických dat v interním systému
  • komunikace se zahraničními kolegy
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití se zahraničím)
  • zkušenost v oblasti analýz dat a cenotvorby podmínkou
  • pokročilou znalost MS Excel
  • logické a analytické myšlení
  • uživatelská znalost SAP

Co nabízíme?

  • roční a kvartální bonusy
  • možnost využití home office
  • osobní nebo zdravotní volno
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na sport
  • benefitní systém Cafetérie
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz