STAVEBNÍ TECHNIK - PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Je organizace projektů práce, která Vás baví a naplňuje? Máte stavební vzdělání a zkušenosti s realizací stavebních projektů? Hledáte-li práci v Praze pak neváhejte a kontaktujte nás. Nadnárodní retailová společnost hledá posilu na pozici: STAVEBNÍ TECHNIK - PRAHA (35 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení výstavby expozic
  • Koordinace jednotlivých činností
  • Výběr subdodavatelů a komunikace s nimi
  • Tvorba cenových nabídek
  • Kontrola odvedené práce

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání stavebního zaměření - výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office, AutoCAD - výhodou
  • ŘP skupiny B - aktivního řidiče
  • Organizační schopnosti a dovednosti
  • Samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Finančně zvýhodněné firemní produkty
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.