HR BUSINESS PARTNER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptáme: Máte rádi práci s lidmi? Jste inovativní a proaktivní osobnost? Rádi přijímáte výzvy? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízíme, zamilujete! Zašlete nám Vaše CV v anglickém jazyce a my Vám rádi řekneme více! HR BUSINESS PARTNER

Pracovní náplň

  • Analyzování a zlepšování systému organizace práce s cílem zefektivnit a optimalizovat lidské zdroje
  • Komplexní personální audit
  • Sledování a řízení náborových procesů a vztahů s personálními agenturami
  • Dohlížení na personální administrativu
  • Zastřešování plánů školení a odborné přípravy, dohlížení na správu dotací a fondů
  • Vedení teamu personálního oddělení

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně HR, ekonomické nebo právní zaměření)
  • Anglický jazyk umožňující plynulou komunikaci
  • Minimálně 5 let zkušeností z obdobné pozice (ideálně z výrobní společnosti)
  • Zkušenosti s Change managementem
  • Základní orientaci v HSEQ

Co nabízíme?

  • Především velkou pracovní výzvu, která Vám přinese mnoho zkušeností
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Občasné cestování do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Brno