VEDOUCÍ LOGISTIKY VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste zkušeným vedoucím logistiky ve výrobní společnosti? Optimalizujete zásoby materiálů a zboží na základě výrobních plánů? Zpracováváte objednávky a uzavíráte smlouvy s dodavateli? Pak je tato pozice přímo pro Vás! Reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu v logistice - proškolení, BOZP, účast u pohovorů apod.
  • zodpovědnost za interní logistiku, tok materiálů a zboží
  • zpracování objednávek a uzavírání smluv s dodavateli
  • udržování optimálního množství zásob a zboží ve skladu
  • koordinovat správnost expedice a dopravy
  • řešit reklamace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi ve výrobní nebo automotive společnosti
  • zkušenosti s vedením lidí
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • každoroční navyšování mzdy
  • finanční příspěvky 2x do roka (léto, Vánoce)
  • jazykové a propracované školení, vzdělávací kurzy
  • odměny při pracovních a soukromých jubileích
  • firemní akce

    Místo výkonu práce: 15 min. od Domažlic