PR AND BRAND MANAGER

Neaktivní nabídka

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte zkušenost v PR a marketingovém světě? Vyhovuje Vám spíše samostatná práce bez supervizního dohledu? Nebaví Vás sedět celou pracovní dobu u stolu před počítačem a uvítali byste cestování v rámci celé republiky? B2B projekty i implementace nových strategií ve spolupráci s kolegy z jiných oddělení je pro Vás denní chleba? Tak je tato pozice určena přímo Vám! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: PR AND BRAND MANAGER

Pracovní náplň

  • vytváření celofiremní PR a marketingové strategie
  • implementace nových trendů a předávání know-how
  • tvorba propagačních materiálů
  • komunikace s médii
  • „projektové řízení“ externě zadaných úkolů
  • správa webu a sociálních sítí
  • rozvoj a realizace akčního plánu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
  • praxi na podobné pozici (PR, marketing, branding, výzkum trhu…)
  • flexibilitu a ochotu cestovat po ČR
  • zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • schopnost řídit změnu
  • schopnost pracovat samostatně
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na sport a volný čas
  • program Benefit Plus
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • finanční bonus při plnění plánu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce dle Vašeho bydliště (Střední Čechy, Liberecko nebo Severní Morava)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.