PASSIVE TECHNICAL HELPDESK

Neaktivní nabídka

31000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste samostatná jednotka s výborným vystupováním? Toužíte pracovat pro prestižní společnost, která je známá multikulturním prostředím? Chcete pracovat pro společnost, kde je umožněn další kariérní růst? Máte zájem využívat cizí jazyky v zaměstnání? Chcete být nápomocni zahraničním zákazníkům, kde budete zodpovídat jejich dotazy a řešit jejich požadavky? Chcete dále rozvíjet své schopnosti v oblasti zákaznického servisu? Pokud je Vaše odpověď ANO, pošlete svůj životopis!!! Společnost pohybující se v tiskařském průmyslu hledá nové kolegy do týmu, a to na pozici: PASSIVE TECHNICAL HELPDESK (31000 - 33000 Kč + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní komunikace se zahraničními zákazníky (ústně i písemně)
  • řešení zákaznických požadavků (chybové stavy tiskáren, nefunkční wifi připojení, aj.)
  • poskytování technického poradenství
  • spolupráce s kolegy
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • pokročilou znalost angličtiny + pokročilou znalost dalšího jazyku - buď holandštiny nebo francouzštiny nebo němčiny podmínkou (denní komunikace)
  • znalost MS Outlook - výhodou
  • komunikativního, samostatného a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v nadnárodní společnosti s fajn kolektivem a moderním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • další bonusy (za znalost dalších cizích jazyků)
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • systém kafetérie
  • občerstvení na pracovišti v podobě ovoce
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Brno