NÁBOROVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte již nějakou zkušenost v oblasti náboru? Orientujete se v Zákoníku práce? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Chtěli byste se rozvíjet v interním HR? Pak nám o sobě dejte vědět! Zahraniční společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁBOROVÝ SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování náborových činností (vyhledávání vhodných kandidátů, tvorba inzerce, selekce životopisů, zajišťování pohovorů a lékařský prohlídek)
  • Komunikace s personálními agenturami, spolupráce s ostatními kolegy v týmu a manažery společnosti
  • Práce s interní databází, administrativní činnost (tvorba pracovních smluv)
  • Sledování novinek v oblasti HR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň krátkou zkušenost v oblasti náboru
  • Schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • Orietaci v Zákoníku práce
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v perspektivní společnosti
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využití welness pernamentky
  • Příspěvek na stravování i dopravu a jiné benefity

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!