NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi v nákupu ve výrobní společnosti? Baví Vás vyjednávat a hledat alternativy? Komunikace s dodavateli Vám nečiní problém a máte technický background? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku práce! Mezinárodní výrobní společnost s dodávkami do oblasti vývoje v automobilovém průmyslu hledá uchazeče na pozici: NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • poptávání nových dílů v oblasti strojírenství
  • vedení výběrových řízení u svěřených produktů
  • cenové vyjednávání a srovnávání
  • vyhledávání nových a alternativních dodavatelů
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání – technický, ekonomický, či obchodní směr
  • praxi jako Nákupčí
  • znalost výrobního prostředí
  • základní znalost AJ
  • zodpovědnost, schopnost efektivní komunikace a vyjednávání

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci a silné zázemí společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Fajn kolegy na pracovišti a příjemné pracovní prostředí

  • Lokalita: Přerovsko