SPECIALISTA POHLEDÁVEK S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví vás denně komunikovat v cizím jazyce? Hledáte novou pracovní výzvu, ve které byste uplatnili své komunikační a organizační schopnosti? Nadnárodní společnost, působící v oblasti výroby a vývoje technologií, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA POHLEDÁVEK S AJ (28 - 34 000 Kč + benefity)

Pracovní náplň

  • péče o velké a komplexní zákaznické účty
  • řešení problémů a překážek plateb společně se zákazníky
  • podílení se na optimalizaci procesů
  • zaučování nováčků
  • účast na různých projektech
  • spolupráce s ostatními týmy společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru finance, účetnictví
  • 2 roky praxe s pohledávkovými účty, ideálně ze středisek sdílených služeb
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost Excelu a Wordu
  • znalost účetních principů USGAAP nebo IFRS je výhodou!
  • profesionální přístup, schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 5 dní sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • kafetérii
  • Multisport kartu
  • plně hrazené jazykové kurzy
  • sportovní, kulturní a vzdělávací aktivity
  • ovocné dny 2x do měsíce - neomezené množství ovoce pro každého

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.