IWT TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Rádi se podílíte na tvorbě něčeho nového? Máte zkušenosti v oblasti svařovacích technologií? Potom hledáme právě vás, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu. Mezinárodní společnost, která rozšiřuje svůj výrobní program, hledá kolegu na pozici: IWT TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • vyhotovování nových svařovacích postupů a optimalizace stávajících
  • podílení se na sestavování svařovacích norem
  • kontrola svařovacích procesů
  • zpracovávání technologické dokumentace
  • dodržování a kontrola dodržování technologických postupů a BOZP při svařování

Co požadujeme?

  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • znalost svařovacích technologií
  • titul mezinárodního svářecího technologa
  • uživatelská znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • příspěvek na důchodové pojištění 500 Kč
  • pořádání firemních a rodinných akcí