OPERÁTOR MONTÁŽE

Neaktivní nabídka

25000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat ve velké mezinárodní společnosti s jistotou stability? Chcete být za svou práci dobře zaplaceni? Rádi byste měli možnost přivydělat si případně formou přesčasů? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo se za mnou rovnou zastavte,

Pracovní náplň

  • Manuální montáž i práce na výrobních linkách – možnost vybrat si
  • Práce s manuály a technickými výkresy
  • Práce vhodná pro muže

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení
  • Předchozí praxe na výrobní pozici výhodou
  • Ochotu pracovat na dvě nebo tři směny
  • Spolehlivost a manuální zručnost
  • Ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus 10.000-20.000 Kč
  • Příspěvek na dojíždění
  • Nadstandardní příspěvek za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště Brno-jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.