JUNIOR ADMINISTRÁTOR INTERNÍCH SYSTÉMŮ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi student, nebo čerstvý absolvent a chceš rozvíjet své zkušenosti a dovednosti? Tak neváhej a ozvi se. Hledáme nového kolegu na pozici Administrátor interních systémů. Nemáš se čeho bát, u nás Tě všechno naučíme, stačí mít základy a my Tě dál povedeme.

Pracovní náplň

  • Starost o bezproblémový přístup k účtům nových i stávajících zaměstnanců
  • Diskutování a zavádění nové funkce do praxe
  • Práce s ticketovacími systémy a verzovacími nástroji
  • Kontrola správnosti IP adres
  • Komunikovat v angličtině napříč celým světem

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělaní
  • Schopnost založit a spravovat uživatelské účty
  • Znalost jazyka SQL a základní práce s LINUXEM na příkazové řádce
  • Základní přehled o IT
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Výhodou je znalost nástrojů a systémů Jira, Confluence, SVN, GiTLab, MS SharePoint

Co nabízíme?

  • Bonus za nástup do společnosti ve výši 50.000 Kč
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Práci v dynamickém Start – upu
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní a životní připojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.