NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Jste týmový hráč s nadšením do nákupu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a baví Vás dojednávání spolupráce? Mezinárodní silná výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení poptávek
  • Spolupráce napříč společností
  • Komunikace se zahraničím
  • Výběr dodavatelů a hodnocení nabídek
  • Objednávky potřebných dílů do výroby
  • Vyhledávání nových dodavatelů a uzavírání smluv

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oboru jsou výhodou
  • Znalost strategického nákupu
  • Praxi v podobné společnosti výhodou
  • Člověka, který je samostatný a má chuť podílet se na nových příležitostech

Co nabízíme?

  • Práci v zajímavém a příjemném kolektivu
  • Stravování zdarma, nebo stravenky
  • Firemní akce a volné vstupy
  • Možnost zakoupení firemních akcií
  • 25 dní dovolené
  • Levnější tarif od mobilního operátora

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Berouna