NÁKUPČÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Jste člověk s nadáním na projektový nákup v oblasti automotive? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Máte zkušenosti s vyhledáváním nových dodavatelů a uzavíráním objednávek? Pokud Ano, hledáme právě Vás na pozici NÁKUPČÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI. Pošlete svůj strukturovaný životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Spolupráce s projektovým týmem
  • Komunikace převážně se zahraničními dodavateli
  • Hodnocení dodavatelů a nabídek
  • Nákup potřebných dílů do výroby
  • Vyhledávání nových příležitostí a uzavírání smluv

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost technického oboru výhodou
  • Zkušenosti s nákupem
  • Praxi v podobné společnosti výhodou
  • Týmového hráče, který má co nabídnout a je samostatný

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Stravování zdarma a společné snídaně
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Možnost zakoupení firemních akcií
  • 5 dní dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a 13. mzdu

  • Místo výkonu práce: Hořovice