KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Příbram

Baví Vás hledat nová řešení a konstruovat v CATII? Máte již za sebou praxi z pozice konstruktéra a rád byste si rozšířil obzory v oblasti automobilového průmyslu? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás :) Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • konstrukce plastových a kovových dílů
  • vývoj nových komponentů
  • vypracování 3D návrhů a technických řešení vč. potřebné dokumentace
  • specifikace požadavků zákazníků
  • zpracování potřebných výpočtů (pevnostních, kinematických a tolerančních )

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření – mechanika výhodou
  • znalost 3D CAD systému – CATIA výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici – min 3 roky
  • komunikativní anglický/německý jazyk – telefonování i emailová komunikace
  • znalost EMS, HV – výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • lidský přístup, prostor i pro rodinu
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • možnost spolupráce se špičkami v oboru

  • nástup: ihned
  • lokalita: okres Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.