KONSTRUKTÉR FOREM SENIOR (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte strojírenské vzdělání? Prokazatelnou praxi jako konstruktér forem? Domluvíte se plynule anglicky? Vaše odpověď byla 3x ano? Zašlete mi svůj životopis! Přední evropský výrobce v oblasti zdravotnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici: KONSTRUKTÉR FOREM SENIOR (35-45.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobní dokumentace - 3D modely a 2D dokumentace
  • Spolupráce na vzorkování nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • Inovativní používání nových technologií
  • Tvorba simulací procesu vstřikování výrobků z termoplastů
  • Konstrukce nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • Oponentura plastových dílů a externích konstrukcí forem
  • Optimalizace vstřikovacích nástrojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského směru
  • Minimálně 3 roky praxe na stejné pozici
  • Pokročilou angličtinu
  • Výbornou znalost CAD pro konstrukci forem (SOLID EDGE, CATIA, NX, atd.)
  • Znalost simulačního SW pro proces vstřikování polymerů (MOLDEX) výhodou
  • Odpovědného a proaktivního člověka

Co nabízíme?

  • 13.plat
  • 5.týdnů dovolené
  • Kafetérii
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní školku
  • Možnost Home-office
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Spolupráci na unikátních vývojových projektech v rámci R&D
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Slaný