TECHNOLOG V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máš dokončené vzdělání technického směru? Znáš výrobní procesy a standardy, komunikuješ v anglickém jazyce a máš perfektní orientaci v technické dokumentaci? Pak hledáme právě tebe!!!

Pracovní náplň

  • Tvorba optimálních technologických postupů
  • Testování a zavádění nových technologií
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za projekty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství nebo elektro
  • Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Kariérní postup
  • Zkušenosti s nejnovějšími technologiemi
  • Týden dovolené navíc
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalita: Ústecko