BACKUP SPECIALIST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Spravujte zálohovací řešení ve společnosti, která má působnost v rámci celé Evropy. Buďte součástí týmu, který se stará o evropskou infrastrukturu a má zodpovědnost za její bezproblémový chod.

Pracovní náplň

  • Monitoring a řešení operativy spojené s provozem centrálního zálohovacího systému
  • Správa Windows serverů 2008-2016, ověřování pomocí systému Active Directory
  • Zálohování ve virtuálním prostředí
  • Správa storage oblasti
  • Komunikace napříč infrastrukturním týmem

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se správou zálohovacích systémů (větší společnost výhodou)
  • Znalost zálohovacího nástroje NetBackup výhodou
  • Zkušenosti se správou Windows serverů
  • Zkušenosti s virtualizovaným prostředím pomocí VMware
  • Znalost zálohovacích systémů - IBM, Dell ECM DataDomain výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days
  • Kariérní vzdělávání
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Jazykové kurzy
  • Multisport kartu
  • Pracoviště přímo u cyklostezky
  • Teambuildingové akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.