FRÉZAŘ CNC

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti jako CNC frézař a rád byste dělal přesné obrábění? Chcete být dobře zaplacen za svoji práci? Pokud ano neváhejte a pošle mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte.

Pracovní náplň

  • Obrábění na CNC frézce včetně programování
  • Seřízení a nastavení stroje
  • Samostané rozhodování o voleném postupu práce

Co požadujeme?

  • SOU obor strojírenství (výhodou)
  • Praxe na CNC fréze nejlépe se znalostí programování
  • Ochotu pracovat na tři směny
  • Schopnost samostatně volit postup práce
  • Šikovnost, zájem o obor, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Prémie za odpracované roky ve společnosti
  • Cafeterie
  • Možnost využití sportovišť
  • Multisport
  • Smlouvu na HPP

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.