INFRASTRUCTURE ARCHITECT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Budujte infrastrukturu pro společnost s celosvětovým přesahem. Vaše návrhy a rozhodnutí budou mít zásadníd dopad na práci administrátorů a supportních týmů. V současné chvíli hledáme odbnorníka na oblast Active directory, který bude inovovat její fungování.

Pracovní náplň

  • Design a implementace změn v rámci Active directory
  • Práce na dalších mezinárodních infrastrukturních projektech
  • Komunikace s týmy 3rd level odborníků
  • Jednání s týmem Project managerů
  • Komunikace s vendor týmy
  • Prezentace vlastních nápadů, inovací

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti z Identity a Access management oblasti
  • Znalost nástroje Active directory na pokročilé úrovni
  • Znalost jazyka PowerShell
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu občasně cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna
  • Teambuildingové akce
  • Kariérní vzdělávání
  • Multisport kartu
  • Parkovací místo u pracoviště
  • Pravidelní roční finanční bonus
  • Čerstvé ovoce na pracovišti každou středu
  • Možnost dojíždění na kole (sprchy, kolárna)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.