REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Jste komunikativní člověk s obchodním duchem, který má rád výzvy? Máte zkušenosti ze strojírenství nebo jiné technické oblasti? Mluvíte dobře anglicky? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou velkých technických celků hledá posilu do svého týmu na pozici: REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER s AJ (fix. 40.000 Kč + var.)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prodej technických produktů pro modernizaci budov, výrobu
  • příprava kalkulací
  • vedení obchodních jednání s klienty
  • zodpovědnost za region Západních Čech
  • odborné poradenství a komunikace se zákazníky
  • obchodní administrativa a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (firemní materiály v angličtině)
  • praxi v oblasti technického prodeje
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • kvartální a roční odměny
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • bonusový systém Cafetérie
  • příspěvek na sport
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Karlovy Vary nebo Plzeň (dle Vašeho bydliště)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz