PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ (PLAT OD 25.000,--)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte perspektivní zaměstnání se moderní výrobou? Hledáme právě Vás Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ (PLAT OD 25.000,--)

Pracovní náplň

  • Vedení a řízení projektů ve strojírenství
  • Zajištění optimalizace výrobního procesu
  • kooperace na zavádění nových výrobků
  • Tvorba a správa příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • Znalost AJ středně pokročilé úrovni, využití jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci u mezinárodní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Benefity společnosti – bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, relaxační program
  • Flexibilní pracovní dobu a propracovaný systém vzdělávání

    Lokalita: Královéhradecký kraj