KREDIT KONTROLOR - FINANČNÍ ODDĚLENÍ (FJ a AJ) Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste šikovný, aktivní člověk s ekonomickým vzděláním a analytickými schopnostmi? Máte výbornou znalost francouzského jazyka a jste schopni alespoň občas využít anglický jazyk? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnost v Praze hledá pro svůj tým kolegu na pozici: KREDIT KONTROLOR - FINANČNÍ ODDĚLENÍ (FJ a AJ) Praha

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování inkas
  • Správa pohledávek
  • Zpracování zákaznických požadavků
  • Vypracování konkrétních zákaznických řešení a zlepšování procesu
  • Přidělování příchozích plateb v systému
  • Práce s daty a interní databází
  • Vytváření analýz a následný reporting
  • Komunikace se zákazníky i napříč společností
  • Účast na poradách, zpracování výstupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (ekonomického směru)
  • Aktivní znalost francouzského jazyka
  • Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalosti či praxe v oblasti financí
  • Pokročilá znalost práce na PC (především MS Excel)
  • Spolehlivost, pečlivost, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Firemní akce
  • Práci ve společnosti s pozitivní firemní kulturou zaměřenou na zákazníky
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha