SPECIALISTA OBCHODU PRO IT PRODUKTY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodního ducha a chcete se realizovat v IT oblasti? Baví Vás počítače a dokáže je i poskládat? Chcete pracovat ve společnosti se stabilním postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost působící na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA OBCHODU PRO IT PRODUKTY (fix. až 40000 Kč + provize z prodeje)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice/KAM - 80%/20%
  • prezentace produktů zákazníkům
  • realizace obchodních případů od A do Z
  • tvorba cenových nabídek a zpracování objednávek
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min. 1 rok v obchodní činnosti
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zájem o IT oblast
  • flexibilního člověka s tahem na branku

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a fajn kolektiv
  • zajímavé provize z prodeje
  • služební automobil pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • termín nástupu: ideálně IHNED
  • místo výkonu práce: Brno