NÁKUPČÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již předchozí praxi v oblasti nákupu? Chcete denně využít anglický jazyk? Jste týmovým hráčem a máte vyjednávací schopnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici: NÁKUPČÍ s AJ Praha (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyjednávání cen a podmínek nákupu se zahraničními zákazníky
  • zadávání požadavků do systému (SAP)
  • odpovědnost za plnění objednávek, vyřizování reklamací
  • spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • pravidelná komunikace v angličtině a němčině
  • po zaučení support pro začínající kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • uživatelskou úroveň MS Office
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost SAP velkou výhodou
  • vyjednávací schopnosti, týmovost, samostatnost

Co nabízíme?

  • osobnostní a profesní růst
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost občasné práce z domova
  • stravenky
  • slevy, bonusy a další benefity
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • lokalita: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.