DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste manuálně zruční a chcete dostávat SUPER platové ohodnocení se štědrými zaměstnaneckými bonusy? Tak mi pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte! Budu se těšit na vaše reakce

Pracovní náplň

  • Manuální montáž kabelů
  • Elektromontáž
  • Práce vhodná pro ženy i muže

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení, nejlépe v technickém oboru
  • Ochotu pracovat na dvě nebo tři směny
  • Spolehlivost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus 10.000-20.000 Kč
  • Příspěvěk na dojíždění až 1.500 Kč dle vzdálenosti dojížděni
  • Nadstandardní příspěvěk za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště Brno-jih

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.