VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Baví Vás jezdit po montážích a chcete vést tým elektromontérů? Máte platnou vyhlášku č.50/78 Sb. nad 1000V? Tak právě Vás hledáme! Reagujte ještě dnes a staňte se VEDOUCÍM ELEKTROMONTÉRŮ

Pracovní náplň

  • organizace montáže
  • příprava podkladů, materiálu, nářadí
  • vedení montážní skupiny
  • komunikace se zákazníkem a subdodavateli

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku č.50/78 §8 nad 1000 V
  • Minimálně středoškolské vzdělání elektro směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Vysoké příspěvky ve formě Cafeterie
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Lokalita: Litvínov