MISTR OBROBNY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců? Umíte zorganizovat práci sobě i ostatním a CNC stroje vám nejsou cizí? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti, kde budete za svou práci náležitě oceněni? Česká strojírenská společnost sídlící v okrese Hradec Králové, hledá novou posilu na pozici: MISTR OBROBNY

Pracovní náplň

  • vedení cca 25ti členného výrobního týmu
  • rozdělování činností
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace se zákazníky
  • plánování zakázek

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s CNC stroji
  • znalost technologie obrábění
  • praxi s vedením týmu

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pravidelné odměny
  • stravenky
  • práci v jednosměnném provozu
  • mladý kolektiv

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové