SKLADNÍK – JEDNA SMĚNA

Neaktivní nabídka

21000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Baví vás práce se zbožím a máte zkušenosti s prací ve skladu? Vyhovuje vám práce pouze na jednu směnu? Hledáte stabilní zaměstnání ve významné výrobní společnosti, kde dostanete smlouvu na dobu neurčitou? Pokud ANO, je tato práce právě pro vás! Zašlete nám životopis ještě dnes, právě hledáme kolegu na pozici: SKLADNÍK – JEDNA SMĚNA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příjem a výdej zboží ze skladu
  • Sledování stavu zboží na skladu
  • Nakládka a expedice výrobků
  • Zaznamenávání pohybu materiálu do systému
  • Spolupráce při reklamaci zboží
  • Dodržování příslušných předpisů a procesů ve společnosti

Co požadujeme?

  • SOU – výuční list
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Schopnost pracovat v kolektivu
  • Znalost systému SAP - výhodou
  • Zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní práci v nadnárodní společnosti

    Lokalita: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.