SPECIALISTA - PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ PROBLEMATIKA

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se mzdovým účetnictvím a ještě k tomu tíhnete k personalistice? Zde máte obrovskou možnost uplatnit svoje zkušenosti z těchto oborů! Neváhejte a pošlete svůj životopis! Společnost na mezinárodní úrovni, která se soustředí na výrobu produktů pro světové automobilky, hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA - PERSONÁLNÍ A MZDOVÁ PROBLEMATIKA (35 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování docházky
  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • zpracování pracovně právní dokumentace (systém Target)
  • aktivity spojené s nástupy zaměstnanců (příprava smluv apod.)
  • další administrativní úkony spojené s pozicí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky (z mezinárodní výrobní společnosti - výhodou)
  • znalost mzdové problematiky
  • zkušenosti se zpracováním mezd zahraničních pracovníků
  • aktivní přístup, komunikativnost, důslednost

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti
  • 13. plat
  • pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • dovolenou navíc
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno