SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Pro výrobní společnost zabývající se jedinečným produktem v oblasti elektroniky hledáme organizačně zdatného "všeuměla" se smyslem pro odpovědnost na pozici SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Pracovní náplň

  • evidence objednávek
  • přezkoumáni vyrobitelnosti
  • termínové řízení zakázek
  • informování zákazníka o termínech dodávek
  • jednání se spedičními firmami
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • VŠ(SŠ) technického či ekonomického směru
  • znalost práce se SAP (modul PP, MM výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny či němčiny
  • zkušenosti s oblastí automotive - výhodou

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • finanční bonusy nad rámec mzdy
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Havířovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.