QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Jste manažerem kvality a hledáte nové uplatnění? Žijete dle hesla: výroba - vždy nejlepší kvality a chcete pracovat ve společnosti, která žije stejnou filozofií? Do našeho týmu hledáme posilu na pozici QUALITY MANAGER, hledáme právě Vás?

Pracovní náplň

  • Zajistění koordinace systému řízení kvality
  • Řízení reklamací od zákazníka
  • Řízení procesu APQP v závodě
  • Řízení a provádění interních auditů
  • Vedení týmu techniků kvality

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost normy IATF 16949, příp. OHSAS 18001
  • Znalost nástrojů managementu kvality (APQP, FMEA, 8D)
  • Zkušenosti se zaváděním procesů kvality
  • Pokročilou znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost HO a pružná pracovní doba
  • Moderní výroba a příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Žatec