TECHNICKÝ OBCHODNÍK

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte obchodního ducha a zkušenosti v oblasti strojírenství? Čtení výkresové dokumentace je pro vás hračka a rád vycestujete na pracovní cestu do zahraničí? Každodenní komunikace v cizím jazyce je pro vás to pravé? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme zkušeného kolegu do našeho týmu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vypracovávání nabídek
  • Tvorba kalkulace výrobků
  • Správa a kontrola objednávek
  • Příprava dodacích listů a fakturace
  • Práce s informačním systémem
  • Budování vztahů se zákazníky i zahraničními

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v oblasti strojírenství – základní orientaci v používaných technologiích a materiálech
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost obchodních procesů
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující odměnu dle dosažených výsledků
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Možnost osobního růstu
  • Práci v rozvíjející se společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

    Lokalita: okres Prostějov