ELEKTROTECHNIK - ÚDRŽBA PLC SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte práci, ve které byste mohli uplatnit své znalosti z oblasti elektro údržby výrobních prostředků a PLC systémů, práci, kde by ocenili Vaši angažovanost za bezproblémový chod výrobních linek, Váš potenciál kariérního růstu a především Váš všeobecný přehled v automatizaci? V tom případě hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, špička ve svém oboru, hledá novou tvář na pozici: ELEKTROTECHNIK - ÚDRŽBA PLC SYSTÉMŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s ostatními členy údržby na zajištění plynulého chodu výroby
  • Technická a programová podpora elektronických zařízení
  • Analýza a vyhodnocení závad na výrobním systému
  • Programování, úpravy, odladění a následné odzkoušení řídících systémů výrobních linek
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti z oblasti údržby výrobních zařízení po elektro stránce, včetně údržby a programování PLC systémů, ve výrobní společnosti
  • Platnou elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Chtít být za dobře odvedenou práci dobře odměněn

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a perspektivní nadnárodní společnosti
  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného růstu (vzdělávací programy)
  • Jednosměnný provoz
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících práci :O)

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!