VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání ekonomického směru a ve své praxi jste se už setkali jak s účetnictvím, tak i s vedením lidí? Umíte se bez problémů domluvit německy a anglicky? Pak nám zašlete Váš životopis, čeká na Vás práce snů! Nadnárodní výrobní společnost obsazuje pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu zaměstnanců, motivování a podpora jejich rozvoje + podílení se na výběru nových kolegů do týmu
  • Organizace práce jednotlivých členů týmu
  • Podílení se na projektech v rámci oddělení účetnictví, zavádění procesních změn
  • Spolupráce na účetních závěrkách
  • Optimalizace nákladů
  • Komunikace se zákazníky
  • Zodpovědnost za každodenní provozní výsledky

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Všeobecné znalosti v oblasti účetnictví
  • Komunikativní úroveň německého a anglického jazyka
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Dobrá znalost MS Office, znalost práce v SAPu velkou výhodou
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu + možnost práce z domova
  • Více než 25 dnů dovolené
  • Možnost seberealizace
  • Zodpovědnou práci, kde Vaše kvality náležitě ocení jak vedení společnosti, tak členové Vašeho týmu :O)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!