DESIGN ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte již povědomí o problematice projektování a konstruování elektro zařízení? Co takhle zkusit projektovat testovací zařízení do úspěšné německé výrobní společnosti? Zašlete mi svůj životopis a nebudete litovat. Úspěšná výrobní mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: DESIGN ENGINEER (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce elektro zařízení
  • Vedení a tvorba dokumentace
  • Podpora a dohled nad realizací projektu
  • Konstruování koncových spínačů a dalších
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk - minimálně úroveň B1
  • Min. 3 roky praxe na pozici projektanta/konstruktéra
  • Znalost programu EPLAN výhodou
  • Schopnost pracovat na projektu sám, ale i v týmu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Zahraniční služební cesty

  • Místo výkonu práce: Brno