STROJNÍ ELEKTROMECHANIK (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Vystudoval/a jste elektro a máte vyhlášku 50/78, §6? Vyznáte se v mechanice, robotice nebo hydraulice? Chcete pracovat v nejmodernějším prostředí průmyslové automatizace? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme elektrikáře, robotiky i elektroniky! Nadnárodní společnost, která je průkopníkem v oblasti infrastruktury, průmyslové automatizace i softwarových řešení, hledá nové kolegy na pozici: STROJNÍ ELEKTROMECHANIK (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýza poruch a navrhování nápravných opatření
  • údržba strojů a zařízení ve výrobě
  • výroba a montáž jednoduchých elektrických prvků
  • spolupráce s externími techniky
  • lokalita: okres Rychnov nad Kněžnou

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č. 50/1978 Sb. §6
  • orientaci v procesech automatizace
  • praxe s údržbou strojů - výhodou
  • znalost programování SIMATIC, Win CC - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a další volno navíc
  • příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost ubytování
  • systém kafetérie (24 000 Kč/rok)
  • občerstvení na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.