PODPORA SÍŤOVÉ INFRASTRUKTURY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se správou sítí? Chcete být součástí firmy, pracovat v IT týmu, který z Brna podporuje celý svět? Jste plný elánu a nadšeni do práce? Motto této společnosti zní „Work hard but smart”, tak neváhejte a přijďte k nám. Pokud jste odpověděli ve všech případech kladně, tak je tato nabídka šitá na míru právě Vám.

Pracovní náplň

  • Práce v "2nd level" IT support týmu
  • Správa (konfigurace, deployment, troubleshooting) Cisco routerů, schwitches, access points a firewalls
  • Zpracovávání požadavků interních zákazníků a implementace změn
  • Monitorování infrastruktury a management incidentů
  • správa WAN/LAN linek

Co požadujeme?

  • Znalost sítí
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost Mycronic technologií
  • Praktickou znalost CISCO sítí, CCNA certifikace je výhodou
  • Všeobecné znalosti v oblasti IT infrastruktury a v IT technologiích
  • Schopnost samostatně řešit problémy, asertivitu

Co nabízíme?

  • Vzdělávací programy v ČR i zahraničí
  • Systém finančních bonusů
  • Možnost profesního růstu v oblasti IT
  • Mobilní telefon dle vlastní volby
  • ovocné středy
  • Mezinárodní byznys výlety

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.