PLC PROGRAMÁTOR - práce v Německu

Disponujete vzděláním, lépe i praxí, v oblasti automatizace výrobních strojů? Máte dobré znalosti vývojového prostředí SIMATIC STEP7? Domluvíte se anglicky nebo německy a máte zájem o nasbírání cenných zkušeností v zahraničí? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis anebo si vyžádejte více informací telefonicky, jedinečná příležitost pro Vás je zde! Rodinná, velmi úspěšná a perspektivní, společnost hledá nového člena týmu na pozici: PLC PROGRAMÁTOR - práce v Německu

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na automatizaci jedinečných jednoúčelových výrobních strojů
  • Výběr hardwarových komponent řídicích systémů ve spolupráci s kolegy z oddělení konstrukce a dalších
  • Testování, vizualizace, odlaďování a úprava software PLC systému
  • Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru
  • Instalace a oživování výrobní linky u zákazníka

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání technického směru v oblasti automatizace a řídící techniky
  • Pokročilé znalosti automatizace v prostředí PLC systémů Siemens
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu se na cca 2 roky relokovat do Německa, nasbírat zkušenosti a sladit se s firemní kulturou a následně být jeden z prvních a důležitých členů nově vznikající pobočky společnosti v Ostravě

Co nabízíme?

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Zázemí velmi úspěšné strojírenské společnosti
  • Maximální podporu při relokaci do Německa
  • Smluvně podložený kariérní růst
  • Technické zázemí umožňující plně profesionální práci

  • Místo výkonu práce: Německo, následně Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!