MEZIOPERAČNÍ KONTROLOR

Neaktivní nabídka

18000 - 28000 Kč

Jste asertivní člověk, který se nebojí učit nové věci? Láká Vás práce na dvousměnný provoz? Pokud Ano, pošlete nám svůj životopis. Dřevo-průmyslová společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici Mezioperační kontrolor.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zjišťování kontroly kvality výrobních dílů a materiálu
  • Mezioperační řešení jakosti výrobků
  • Zpracování technologického pracovního předpisu
  • Řešení procesu reklamací
  • Zapisování chybových hlášení
  • Podílení se na zvýšení kvality výroby

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru truhlář, nebo strojírenské či technické vzdělání
  • Praxi v oboru minimálně 1 rok – výhodou
  • Orientaci v truhlářské výrobě
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Práci v týmu
  • Odpovědnost, přesnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu – 7,5 hodin
  • Příspěvek na vzdělávací kurzy a školení
  • Hrazené stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Slevy na firemní akce (sport a kulturu)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • Místo výkonu práce: 30 minut od Klatov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.