INSPEKTOR JAKOSTI V DŘEVOPRŮMYSLU

Neaktivní nabídka

18000 - 28000 Kč

Baví Vás truhlařina, nebo máte strojírenské či technické vzdělání? Láká Vás 7,5 hodinová pracovní doba? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Firma působící v Plzeňském kraji hledá do svých řad kolegu na pozici INSPEKTOR JAKOSTI V DŘEVOPRŮMYSLU.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola jakosti výrobních dílů a materiálu
  • Mezioperační kontroly výrobků
  • Spoluúčast na zpracování technologického předpisu
  • Hledání příčin reklamací a jejich řešení
  • Zaznamenávání informací do chybového formuláře
  • Podílení se na zvýšení kvality výroby

Co požadujeme?

  • Výuční list v oboru truhlář, nebo strojírenské či technické vzdělání
  • Praxi v oboru 1 rok výhodou
  • Přehled o postupech truhlářské výroby
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Akceptaci kolektivní práce
  • Schopnost, rozhodnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Dvousměnný provoz
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravování přímo ve firmě
  • 5 dní dovolené navíc
  • Slevy na firemní akce (sport a kulturu)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • Místo výkonu práce: Sušice