SUPPORT CONSULTANT PRO CRM SYSTÉMY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímá tě oblast podpory aplikací a víš, jak fungují CRM systémy? Připoj se k týmu aplikační podpory, která se stará o fungování CRM systému v rámci celé Evropy. Postupně se můžeš vypracovat k pozici Business Consultanta, který do jednotlivých poboček cestuje a změny týkající se CRM řešení přímo implmentuje a zaškoluje.

Pracovní náplň

  • Řešení příchozích ticketů týkajících se CRM systému
  • Komunikace s uživateli CRM systému
  • Spolupráce s týmem Business Consultantů
  • Podpora testování změnových požadavků

Co požadujeme?

  • Vzdělání ideálně ekonomického nebo IT zaměření
  • Zkušenosti s podporou CRM systémů (MS Dyn CRM výhodou)
  • Všeobecný přehled o IT technologiích a zájem se dále vzdělávat
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení
  • Základní znalost SQL jazyka
  • Orientaci v rámci ITIL procesů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Možnost kariérního růstu
  • Interní i externí vzdělávací kurzy
  • Teambuildingové akce
  • Každodenní využití anglického jazyka + jazykové kurzy