SPECIALISTA MARKETINGU - ZLÍN

mzdové ohodnocení

Zlín

Jste zkušený odborník, který dokáže pojmout komplexně problematiku marketingu? Máte praxi na obdobné pozici min. 1 rok? Angličtina pro Vás není překážkou a nemáte problém se domluvit? Pak hledáme právě VÁS! IT společnost hledá novou krev na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU - ZLÍN

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • budování image společnosti
  • vedení menšího kolektivu
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • řešení marketingové komunikace společnosti
  • marketingové strategie

Co požadujeme?

  • alespoň vyšší odborné vzdělání
  • minimálně roční praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost nejnovějších marketingových trendů a PR
  • silné komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • vedoucí pozici v zavedení IT společnosti
  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího profesního i odborného růstu
  • stravenky
  • školení
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Zlín