OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste obchodník tělem i duší? Máte vyjednávací schopnosti a umíte německy? Máte zkušenost z mezinárodní společnosti? Rádi cestujete? Pak zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající německé klienty
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracování a řešení obchodních případů
  • práce s CRM systémem
  • pravidelný reporting a drobná administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
  • znalost německého jazyka slovem i písmem
  • ochotu cestovat
  • průbojného člověka s obchodním duchem

Co nabízíme?

  • rozmanitá práce v nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • docházkový bonus v hodnotě 2000 Kč
  • stravenky
  • možnost využití firemního automobilu i k soukromým účelům
  • svěřený region: Německo
  • zázemí kanceláře v Jihlavě